• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ahmeterdogdum
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905070078930
  • https://twitter.com/ahmet_erdogdu_
  • https://www.instagram.com/ahmet_erdogdu_/
  • https://www.youtube.com/channel/UCrnnIdloy5Ol2rnHDUfwoMg

Öz Geçmiş

KURUM

ÇALIŞMA SÜRESİ

GÖREV

Çankaya Sınav Koleji

4 Yıl

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

3 Ay

Bilgi İşlem Personeli

Jale Tezer Koleji

3 Yıl

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Akyıldız Bilgisayar Kursu

3 Yıl

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Asel Vital Bitkisel Ürünler 

1 Yıl

Grafik Tasarım Sorumlusu

Kıbrıs Ted Koleji

1 Yıl

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Girne Amerikan Üniversitesi

2 Yıl

Asistan

Comaks Bilgisayar

1 Yıl

Teknik Servis

BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ AHMET ERDOĞDU

Öğretmenlik mesleği en kutsal mesleklerdendir. Çünkü yetiştirdiğiniz nesiller bir sonraki neslin temelini oluşturmaktadır. Hepimizin, ilkokul yıllarında örnek aldığı ve hayatımızda iz bırakan öğretmen tiplerimiz mevcuttur. Hepimiz o öğretmenimizi çok sever ve onun anlattıklarını can kulağıyla dinlerdik. Buradan yola çıkarak ben öğrencilerimi bilgi, fikir, düşünce, davranış olarak örnek olmayı amaç edindim. Öğretmenlik, her şeyden önce meslek sevgisi gerektirir. İçinizde bir damla bilgisayar sevgisi olmasa bile, bilgisayar mühendisi olabilirsiniz; fakat öğretmenliği sevmediğiniz sürece bu işi yapamazsınız. Yapmaya zorlasanız bile kendinizi, yaptığınız şey öğretmenlik olamaz. Bunun için öğretmen olarak ben; her zaman mesleğimi, öğrencilerimi, öğretmeyi, öğrenmeyi ve yaşamayı seviyorum. Öğretmenlik bir meslek değil bir aşktır; benim öğretmenlik aşkım öğrenmek isteyen öğrencilerime sonsuzdur.


Öğretmen olarak ben öğrencilerime kaf dağından ardında değil onların yanında olmayı isterim. Öğrencilerime onların yanında olduğunu hissettiririm ve onları yürekten severim. Çünkü sevgi bir iksirdir ve zorlukları kolay eder. Öğrencilerime öğretmen olarak umudu, sevgiyi, saygıyı ve paylaşmayı aşılamak için elimden geleni yaptım ve yapmaya devam edeceğim. Fikri hür, vicdanı hür ve irfanı hür nesiller yetiştirmek için 14 yıldır çalışıyorum ve çalışmaya da devam edeceğim.  

21.Yüzyılın temel becerilerini öğrencilerime kazandırmak, içinde yaşadıkları çağın gereksinimlerini onlara en iyi şekilde aktarmak ve onları geleceğe hazırlamak benim amacımdır.


AHMET ERDOĞDU

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni